Šiaulių „Romuvos“ progimnazija – sportiškiausia progimnazija Lietuvoje

Violeta Budrienė

Progimnazija džiaugiasi ir didžiuojasi šių metų aukštais sporto pasiekimais. Lietuvos mokyklų žaidynėse „Romuvos“ progimnazijos mokinių komanda surinko daugiausia taškų respublikoje ir tapo Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtoja. Dar rudenį „Romuvos“ progimnazijos 5–6 klasių berniukų ir mergaičių kvadrato komandos tapo Šiaulių miesto čempionėmis. Laimėjusi tolimesnius etapus, mergaičių kvadrato komanda Lietuvoje iškovojo  trečią vietą ir žaidynių bronzos medalius. Berniukų stalo teniso komanda Šiauliuose iškovojo pirmąją vietą. Taip pat romuviečius sėkmė lydėjo lengvosios atletikos keturkovėje.

 

 

Berniukų ir mergaičių komandos vėl buvo nenugalimos Šiaulių mieste ir pasipuošė nugalėtojų medaliais. Merginos tarpzoninėse varžybose įrodė, kad jos yra stipriausios ir pateko į Lietuvos keturkovės finalą, kuriame užėmė aukštą ketvirtą vietą respublikoje. Birželio 3 dieną Panevėžyje vyko Olimpinė diena, kur vyko Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai. Šventėje „Romuvos“ progimnazijos sportininkų atstovai ir mokytojai – Violeta Budrienė ir Mantas Bakas buvo pagerbti ir apdovanoti Žaidynių trofėjumi bei 300 eurų piniginiu prizu. Ačiū sportininkams už „Romuvos“ progimnazijos vardo garsinimą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.