Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka pradėjo vaikų vasaros užimtumo veiklas

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia mokyklinio amžiaus vaikus lankyti vasaros stovyklas bibliotekos skyriuose ir filialuose. Šių stovyklų tikslas – skatinti Šiaulių miesto vaikų laisvalaikio užimtumą vasaros metu, o dalyvavimas – visiškai nemokamas. Bibliotekos skyriai ir filialai išsidėstę visame Šiaulių mieste, todėl neabejojama, kad kiekvienas ras sau tinkamą vasaros veiklų vietą ir laiką.

Vaikų užimtumui – turininga veikla bibliotekoje

 

Pasirūpinta, kad vaikai ne tik smagiai, įdomiai, bet ir naudingai leistų laiką bibliotekoje, todėl užsiėmimų įvairovė labai plati – stalo žaidimų turnyrai, virtualios realybės erdvės, meno ir kūrybinės dirbtuvėlės, edukaciniai užsiėmimai, pasakų terapijos ir garsiniai skaitymai. Vaikai galės piešti, žaisti, susipažinti su įdomiais žmonėmis, dalyvauti protmūšiuose, šachmatų turnyruose, įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

 

Šiuo metu (iki birželio 15 d.) didelio šiauliečių tėvelių dėmesio sulaukusi ir vaikų ypač pamėgta vasaros stovyklėlė „Vasaros linksmadieniai bibliotekoje“ jau vyksta „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10). Kitos stovyklos veiklos vyks birželio 29–liepos 3 d.

Taip pat vaikų vasaros užimtumo veiklos jau vyksta „Aido“ filiale (Aido g. 27) bei „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A). Tiesa – ne kasdien, bet pavienėmis dienomis – vaikai žaidžia, kuria, susipažįsta ir išbando naujų veiklų.

Biblioteka kviečia registruotis

 

Dar viena vasaros stovykla „Laisvė kūrybai bibliotekoje“ nuo birželio 15 d. bus organizuojama Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8). Joje kviečiami dalyvauti 7–11 m. vaikai. Jaunųjų stovyklautojų lauks kūrybiniai ir edukaciniai žaidimai, terapijos, skaitymo valandėlės ir smagiai bei naudingai praleistas laikas!

 

Norintiems dalyvauti stovyklose, tereikia išsirinkti norimą vietą, tinkamą laiką ir užsiregistruoti.

Stovyklėlė „Laisvė kūrybai bibliotekoje“ (Vaikų literatūros skyrius, Gvazdikų takas 8)

birželio 15–26 d. (10–13 val.).

Registracija tel. (8 41) 55 28 94 arba el. paštu rima.matuleviciute@smsvb.lt.

 

Stovyklėlė „Vasaros linksmadieniai bibliotekoje“ („Saulės“ filialas, K. Korsako g. 10)

birželio 29–liepos 3 d. (11–13 val.).

Registracija tel. +370 607 874 54 arba el. paštu rimante.filipaviciene@smsvb.lt.

 

Vasaros užimtumas Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose filialuose organizuojamas įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės remiamą projektą „Pramogauk ir tobulėk: vasaros užimtumas bibliotekoje“.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.