Šiauliai – karjeros miestas

Audronė Gelžinienė
,
Šiaulių švietimo centro metodininkė 

Kovo 28 d. baigėsi tradicija tapęs susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI 2023, kuris subūrė gausybę ne tik Šiaulių miesto ir rajono progimnazijų ir gimnazijų mokinių bei karjeros konsultantų, bet ir dalyvius iš visos Lietuvos. Daugiau nei 6000 mokinių, daugiau nei 60 mokyklų iš visos Lietuvos, 9 įtraukiantys profesijų atstovai pateikė daug naudingos bei vertingos informacijos. Visą kovo mėnesį kūrybiškiausi ir aktyviausi mokiniai iš visos Lietuvos dalyvavo grafinio dizaino konkurse, o patys originaliausi buvo pakviesti į specialią APDOVANOJIMŲ CEREMONIJĄ Chaimo Frenkelio viloje!

 

 

Susitikimų ciklas jaunimui #NORIUBŪTI sujungė mokyklas, profesionalius kūrėjus, verslą. Organizatoriai Šiaulių „Rasos“ ir Medelyno progimnazijų karjeros specialistai M. Valčiukaitė Vaitkienė, N. Venckė, M. Domeikienė ir R. Balčiūnienė. Projekto partneriai: Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras, ŠPPAR, ŠTMC, Chaimo Frenkelio vila, UAB „Gorila reklama“.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.