Ruduo – darbų ir kūrybos metas

Dalė Janušauskienė

Kuršėnų Daugėlių progimnazija ir šį rudenį (spalio 29 d.) nutarė savo mokyklos aplinką papuošti naujomis erdvėmis – pasodinti „Tulpių taką“, „Krokų pievelę“, gėlynus papildyti hortenzijų sodinukais (projekto koordinatorė mokytoja Daiva Daujotienė). Džiugu, kad šioje akcijoje aktyviai dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: gėles dovanojo mokiniai, jų tėveliai, seneliai bei pedagogai… Dovanų (per 2000 krokų svogūnėlių) atvežė ir nuolatiniai mokyklos rėmėjai Vidmantas Pikelis (buvęs mokyklos mokinys) bei mama Rasa Salygienė, tulpių padovanojo ir Seimo narė Rima Baškienė. Mokyklos direktorė Daiva Diktanienė visiems padėkojo už dovanotas gėles bei palinkėjo sėkmės ir išradingumo kuriant spalvingas gėlynų erdves. Padirbėta daug ir labai atsakingai: pradinukai sodino tulpes, vyresnieji progimnazijos moksleiviai su pedagogais irgi tvarkė gėlynus, sodino hortenzijas…

 

Tą pačią dieną vyko ir kūrybinės „Moliūgų dirbtuvės“, kurių metu mokiniai skaptavo šias oranžines daržoves, jas puošė ornamentais, po to skanavo moliūgų sriubą. Visi buvome dėkingi Ugnės ir Ąžuolo mamai – vien jų šeima užaugino ir padovanojo net keliasdešimt moliūgų. Visą mokyklos skverą papuošę moliūgais – žibintais, vakare juos mokiniai įžiebė. Tebūnie šviesa!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.