Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas“

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytojų komanda spalio 1–23 dienomis rengė respublikinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Rieduliukas“, skirtą paminėti Tarptautinę dieną be automobilio bei pradinio ugdymo vaikų meninės raiškos ir kūrybinių gebėjimų ugdymui tyrinėjant dviratį, jį kuriant, gaminant bei / ar fotografuojant.

 

Smagu žinoti, kad populiarinti važiavimą dviračiais, tokiu būdu prisidedant prie žmonių sveikatos gerinimo ir saugesnės, švaresnės aplinkos kūrimo Lietuvoje; skatinti atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, ugdyti vaikų kūrybiškumą įgyvendinat kūrybines idėjas ir svajones bei įtraukti šeimos narius, įstaigos bendruomenę į bendrą veiklą piešiant, gaminant ir fotografuojant dviračius, panoro bendruomenės iš įvairių Lietuvos miestų. Net 152 įvairius kūrybinius darbus mokytojai atsiuntė iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Panevėžio r., Marijampolės, Alytaus, Joniškio r., Biržų r., Akmenės r., Raseinių r., Šilutės r., Radviliškio ir Klaipėdos.

Konkurse dalyvavo 7–11 m. vaikai, kurie galėjo pateikti darbus trijose kategorijose: piešiniai, kūrybiniai darbai ir fotografijos.

 

Darbų pateikimo laikas baigėsi, o visus juos – spalio 26–lapkričio 2 dienomis, galima pamatyti Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ progimnazijos paskyroje.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti iki lapkričio 6 dienos.

 

Tegul jus smagiai nuteikia ištrauka iš „Keistuolių teatro“ aktorių atliekamos „Dviračių dainelės“: „Jeigu moki minti pedalus, / Dviratis – geriausias draugas bus. / Taršku baršku riedam – dviračiais po svietą. / Kviečiam pakeliauti jus visus.“

 

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.