Projektas „Aš saugus“

Aušra Juodišienė, Aušra Pluščiauskienė
,
projektą organizavusios mokytojos

Rugsėjo–spalio mėnesiais Kelmės specialiojoje mokykloje vyko projektas „Aš saugus“. Jame dalyvavo lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai. Projekto pradžioje vaikai stebėjo mokomuosius saugaus eismo situacijų filmukus, juos aptarė, kartojo kelių eismo taisykles. Vykstant projektui prisiminė ir įtvirtino žinias apie įspėjamuosius kelio ženklus ir būtino saugumo priemones. Kelmės miesto policijos komisariate vyko edukacinė veikla, kur mokiniai susipažino su policijos darbo specifika, apžiūrėjo policijos automobilį ir laikinojo sulaikymo patalpas, galėjo iš arčiau susipažinti su policijos amunicija. Policininkų dėka mokiniai dar kartą prisiminė savo pareigas ir atsakomybes kelyje.

 

Spalio 15 d. minėjome Europos saugaus eismo dieną, o projekto pabaigoje žinias įtvirtinome spręsdami kryžiažodį. Žinioms pakartoti kiekviena klasė gavo saugaus eismo taisyklių atmintukus, kurie padės prisiminti saugaus elgesio kelyje taisykles.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.