Prisijunkite prie Lietuvos mokyklų žinių!

Lietuvos mokyklų žinios – mokinių organizuojama iniciatyva, išskirtinis projektas, jungiantis šalies mokyklas ir pristatantis laidas mokiniams ir mokytojams. Jaunieji žurnalistai filmuoja savo mokyklos renginius, projektus, iniciatyvas, kalbina mokinius, mokytojus, praneša apie mokinių pasiekimus, būsimus renginius, galimybes jaunimui. Projektas leidžia ne tik mokykloms ir mokiniams atsiskleisti, parodyti savo unikalumą, bet ir pasisemti naujų idėjų, kartu tobulėti.

 

Juk kartais mes net nežinome, kas vyksta kitose mokyklose, ką veikia kiti mokiniai ir kaip jie jaučiasi. Neparodome savo idėjų, pasiekimų ir netgi problemų. O dabar atverkime kiekvienos mokyklos duris ir įžengę pro jas pažvelkime, kas jose verda, kokios iniciatyvos, renginiai ten vyksta, ir įsiliekime į juos. Pasidaliję savo mintimis, projektais ir pasiekimais galime tobulėti.

 

Daugiau nei 30 gimnazijų iš skirtingų Lietuvos rajonų nusprendė prisidėti prie šio projekto. Žinias galima peržiūrėti bet kuriuo metu „Youtube“ kanale www.youtube.com/channel/UCM591YvMgBr_CmluIsl3yUw ar per mokyklų televizorius.

Prisijungti galite bet kuriuo metu, užpildę anketą https://goo.gl/forms/G0KgAM32mOLlYqrm1.

Siųskite mokyklos renginių, iniciatyvų akimirkas, pasiekimus, pranešimus apie galimybes jaunimui (konkursai, savanoriavimas ir kt.), mokinių ir mokytojų interviu į el. paštą lietuvosmokykluzinios@gmail.com.

Daugiau informacijos: lietuvosmokykluzinios.mozello.lt/ arba „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/mokykluzinios/.

 

„Lietuvos mokyklų žinios“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.