Pirmasis „Erasmus+“ KA2 projekto partnerių susitikimas

Olga Kasikauskienė
,
projekto koordinatorė

Lapkričio pradžioje Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje, kuri yra pagrindinis projekto partneris ir koordinatorius, pirmą kartą susitiko „Erasmus+“ KA2 projekto „Health Credu“ partneriai.

Projekto tikslas – sukurti metodiką, kuri padėtų siekti aukštesnių mokinių mokymosi rezultatų, įtraukiant sveikatos ir gerovės ugdymo elementus į mokymosi organizavimo procesus, pagelbėti šią metodiką pritaikyti mokyklose.

Per susitikimą projekto, kuris prasidėjo šių metų spalio 1 d. ir tęsis iki 2020-ųjų rugsėjo 30 d., partneriai iš Latvijos Ilguciemos vidurinės mokyklos, Kipro tėvų ir vaikų centro bei Lietuvos Socialinių projektų instituto, Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centro ir Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos aptarė svarbiausius projekto klausimus, švietimo sistemas skirtingose šalyse, sudarė tolesnių veiklų planą.

 

Svečiai kartu su 8 klasės mokiniais dalyvavo integruotoje geografijos-anglų kalbos pamokoje, kurioje klausėsi mokinių pristatymų apie Lietuvą, Kauną, Jonavą ir mokyklą. Aštuntokai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Latvija ir Kipru iš arčiau.

Kitą dieną šaunūs mūsų mokyklos ketvirtokai supažindino svečius iš Latvijos ir Kipro su lietuvių liaudies šokiais ir pakvietė kartu pašokti. Tai buvo puiki pertrauka tarp rimtų darbų. Didžiuojamės tiek mažaisiais, tiek vyresniais mokiniais, kurie drąsiai bendravo su svečiais anglų kalba, taip parodydami savo žinias ir gebėjimus.

Aš, anglų kalbos mokytoja Olga Kasikauskienė, pasiūliau Rygos mokyklos mokytojams ir abiejų mokyklų mokiniams bendradarbiauti, susirašinėti, susitikti. Taip geriau pažįstama kitos šalies kultūra, tobulinami anglų kalbos įgūdžiai ir gebėjimai.

 

Antrasis „Erasmus+“ KA2 projekto partnerių susitikimas vyks 2019 m. balandį Kipre.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.