Pabūkime kartu

Daiva Pocevičienė
,
projekto administratorė

Įtvirtinant sveikos, saugios ir aktyvios gyvensenos principus nuo vaikystės, Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio mokytojai ir jų ugdytiniai kartu su projekto partneriais – Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus ir Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniais ir pedagogais sėkmingai įgyvendina projektą „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“.

 

Birželio mėnesį vykdyta „Pabūkime kartu“ veikla, kurią sudarė 9 įvairūs užsiėmimai: Masinės mankštos, Kliūčių diena ugdymo įstaigos atvirose ir uždarose erdvėse, Vandens diena (eksperimentai su vandeniu, įvairūs žaidimai su vandeniu), Išvyka prie vandens, Pamokėlė „Kodėl organizmui reikia vandens?“, Rungtys „Futboliukas“, susitikimas su sporto treneriu, Stovyklavimo instruktažai, Palapinių miestelio įrengimas įstaigos kieme bei Sportinės rungtys panaudojant įvairų sportinį inventorių.

 

Veiklos tikslas buvo organizuoti vaikams patrauklią, turiningą ir prasmingą veiklą vasaros metu, kuri skatintų vaikų fizinį aktyvumą, kūrybiškumą, saviraišką ir iniciatyvą. Vaikai dalyvavo žygyje prie Kražantės, linksmosiose estafetėse natūralioje aplinkoje, kurių metu skiepijame aktyvaus gyvenimo principus, formuojame vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius, siekiant aplinkos išsaugojimo.

 

Vasaros stovyklos veiklos buvo ne tik įdomios, bet ir labai smagios. Netrūko vaikiško juoko ir gerų emocijų, praleidžiant nuotykių kupiną savaitę su darželio draugais.

 

Iš projekto „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“ lėšų įsigytas sporto inventorius ir įranga praturtina ugdymo procesą ir padeda puoselėti sporto, kūno kultūros ir sveiko gyvenimo būdo vertybes. Numatytos veiklos plečia ugdytinių praktinių gebėjimų lauką, stiprina jų nuostatą, kad norint būti sveikiems, reikia būti aktyviems ir daugiau laiko leisti atvirame ore.

 

Projektas „JUDĖK. SUŽINOK. ATRASK“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.