Netradicinių eglučių paroda Kruopių darželyje

Odeta Kalinauskaitė
,
Kruopių ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Kruopių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai kartu su savo tėveliais gruodžio 1–11 dienomis  dalyvavo, mano, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Odetos Kalinauskaitės, ir ikimokyklinio ugdymo pedagogės I. Rauckienės parodoje „Netradicinė eglutė“.

 

Ugdytinių tėveliai kartu su vaikais, pasitelkę fantaziją ir kūrybiškumą bei kruopštumą, iš šiaudų, šakų ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų, namuose gamino įspūdingas kalėdines eglutes. Unikaliosios gražuolės papuošė darželio kiemelį ir džiugina visą darželio ir mokyklos bendruomenę.

 

 

Šia paroda norėjome paskatinti artimųjų bendravimą, suteikti galimybę pademonstruoti kūrybinius gebėjimus, vaizduotę. Kurdami drauge, visų pirma suteikiame gerų emocijų vaikams. Bendroje veikloje vaikai ne tik atskleidžia kūrybingumą, bet ir jaučia artimųjų palaikymą, o tai jiems suteikia daug džiaugsmo. Kita vertus, bendras rezultatas džiugina visus proceso dalyvius, juk tai – nuostabi kalėdinė puošmena!

 

Džiaugiamės sulaukę tiek daug gražių kalėdinių eglučių. Stebino daug kas: tėvelių ir vaikučių išmonė, priemonių gausa, netikėtų medžiagų pasirinkimas (teko net rankomis pačiupinėti, kad suprastume, iš ko pagamintos kai kurios kalėdinės eglutės), aktyvus visos bendruomenės dalyvavimas. Visiems tėveliams nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą parodoje, papuoštą darželį.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.