Nacionalinėje dailės galerijoje – parodos „Kolega iš kitos genties…“ uždarymo renginiai

Šiam savaitgaliui Nacionalinė dailės galerija parengė specialią nemokamų renginių programą.

 

Vasario 23 d., šeštadienis

16 val. – ekskursija po parodą „Kolega iš kitos genties. Menininkas susitinka su verslininku“ su kuratore Egle Mikalajūne.

16.30 val. – parodos dalyvės menininkės Viktorijos Damerell paskaita „Kas yra gražu, yra šlykštu“. Tai – paskaita apie šiuolaikinį meną žmonėms, stebintiems jį iš toliau. Kodėl šiuolaikinis menas toks negražus ir nesuprantamas arba kodėl šiuolaikiniam menui nereikalinga publika? Viktorija Damerell jau kurį laiką stengiasi rasti trūkstamas jungtis tarp įprastai idealizuojamos klasikos ir dažnai nepatenkinamų šiuolaikinio meno žiūrovo lūkesčių. Paskaitos tikslas – padėti abu reiškinius matyti vienas kito šviesoje.

 

Vasario 24 d., sekmadienis

12 val. – parodos dalyvio, menininko ir „Galerie Uberall“ direktoriaus Andrejaus Polukordo vedamas seminaras „Kaip tapti galerininku, arba Nuo nulio iki privataus verslo“.

Esate verslus, bet nežinote, kuri sritis turi perspektyvų? Kaip atpažinti sėkmės lydimą galerininką? Meno ekspertas? Kas jis ir koks turėtų būti? Ar esate girdėję apie investiciją į ateitį? Per seminarą Andrejus Polukordas atskleis visus sėkmingo verslo meno rinkoje ypatumus.

Andrejus Polukordas „Galeristo įrankiai“, 2018 (Andrejaus Vasilenko nuotr.)

Į vasario 23–24 d. vyksiančius renginius prašome registruotis el. paštu edukacija@ndg.lt.

 

Projekto partneriai: „Startup Lithuania“, Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, „True Insight Lab“, „Telesoftas“, „Vinted“, „Galerie Uberall“, „EMKO“. Informaciniai rėmėjai: „Verslo klasė“, lrytas.lt. Rėmėjai: „Vilniaus vartų Art Apartment“, „Exterus“, „Imaparat“. Projektą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

 

Daugiau informacijos: tel. (8 5) 212 2997, www.ndg.lt.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.