Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukime!

Lapkričio 18–24 d. Pagirių meno mokykla atvėrė duris visiems suaugusiesiems, trokštantiems mokytis ir gilinti savo žinias muzikos bei dailės srityje. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, Pagirių meno mokykla prisijungė prie Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuojamos suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“.

 

Kelionė į mokymosi pasaulį prasidėjo „Dailės stotelėje“, kur visus meno mylėtojus susitikti kvietė dailės mokytojas Pavelas Bota. Suaugusieji galėjo stebėti mažųjų dailininkų veiklą, patys piešti ir pasijusti tikrais menininkais. „Orkestro stotelėje“ muzikuoti kvietė orkestro vadovas Valdas Stanaitis kartu su Pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytojais ir mokiniais. Per šią linksmą, nuotaikingą pamoką visi kartu grojo trikampiais, mušamaisiais instrumentais, paruošė du kūrinius mokyklos Kalėdų koncertui. „Šeimos stotelėje“ buvo net 5 susitikimai, į kuriuos šeimyniškai muzikuoti kvietė fortepijono ir styginių instrumentų mokytojai.

 

Lapkričio 22 d. Pagirių meno mokyklos pianistai kartu su tėveliais turėjo galimybę Bažnytinio paveldo muziejuje ne tik išgirsti „Instrumentų karalių“ – vargonus, bet ir jais pagroti. Fortepijono mokytoja Birutė Navickienė savo mokinio mamytę supažindino su skambinimo fortepijonu ypatumais, taip pat padėjo žengti pirmus žingsnius svajonės išmokti skambinti fortepijonu link. Jaukias šeimyninio muzikavimo pamokas organizavo smuiko mokytoja Alvytė Turčinskaitė, taip paskatindama mamytes prisiminti, ką išmoko muzikos mokykloje. Mokytoja Rasa Mockūnienė „Šeimos stotelės“ susitikimuose išmokė mamytes derinti kankles, skudučiais linksmai pagrojo polką.

Visos suaugusiųjų mokymosi savaitės stotelės suteikė kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties. Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukime!

 

Pagirių meno mokyklos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.