Mokinių kūrybingumo konferencija „Ar aš esu kūrybingas?“

Ilona Zazienė
,
etikos mokytoja, ETHOS klubo vadovė

Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko 7–8 klasių mokinių kūrybingumo konferencija „Ar aš esu kūrybingas?“, kurioje ETHOS klubiečiai kartu su bendraamžiais įvairiomis kūrybinėmis formomis ieškojo atsakymų: kas yra kūrybingumas, kaip jis pasireiškia, ar visi yra kūrybingi, kūrė kūrybinių minčių gaudykles ir t. t.

 

Konferencijos atidaryme kalbėjusi mokyklos direktoriaus pavaduotoja Reda Zalogienė, linkėdama vaikams gyvenime kūrybingumo priminė, kad vienas iš kūrybingumo požymių – greitas mąstymas… Dėkojame dailės mokytojai J. Januškevičienei, vadovavusiai „Kūrybinių minčių gaudyklių“ kūrimui.

 

Konferencija vyko nauju, netradiciniu formatu – viskas čia ir dabar – jaunatviškai, kūrybingai, žaismingai: su diskusijomis, žaidimais, muzika, filosofinę mintį keitė šokiai, kūrybinių užduočių atlikimas, vaikų klegesys, šypsenos…

 

Šią mūsų konferenciją – kūrybos ir filosofinės minties bei bendrystės šventę geriausiai apibūdina šie Airidos (7c kl.) žodžiai: „Tai pati geriausia konferencija, kurioje esu buvusi. Labai patiko. Ačiū!“

 

Renginio vedantieji – Nojus ir Oskaras 8c kl. – bravo…

Fotografės – Odeta, Gustė Meda 8 kl. – puiku…

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.