Mokinių iniciatyvos Kauno r. Neveronių gimnazijoje

A. Rainienė, D. Paškevičienė
,
Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojos

Kartais susimąstoma, kada žmogui yra įdomiau gyventi: kai jis pats kur nors aktyviai dalyvauja ar kai stebi kitų organizuojamą veiklą. Jau kelintus metus vykstanti Mokinių tarybos organizuota Nominacijų šventė Neveronių gimnazijoje puikiai įrodo, kad tik aktyviai dalyvaujant patiems galima sulaukti nuostabaus rezultato. Šiais mokslo metais Mokinių taryba pakvietė visus į HOLIVUDĄ. Jie patys kūrė vakaro scenarijų, ieškojo rėmėjų, puošė salę, skelbė balsavimą dėl įvairių nominacijų (Metų šokėjas(-a), Metų influenceris(-ė), Metų pozityvas, Metų staigmena ir kt.). Balsavimas gimnazijos bendruomenėje buvo paskelbtas jau prieš keletą mėnesių, todėl spėta pasirūpinti ir  nominantų dovanėlėmis.

 

Labai smagu, kad su mokiniais maloniai bendradarbiauti sutiko ir vakarą organizuoti padėjo rėmėjai: UAB „Miltonas“, restoranas „Dina“, gėlininkystės ūkis „Sodo rožė“, UAB „Delikana“, „NEVERO kebabai ir užkandžiai“, Neveronių bendruomenės centras, „Vėjų Laumės MCC“. Didžiausios padėkos nusipelnė Neveronių bendruomenės centro pirmininkas ir svarbiausias šventės globėjas Laimonas Teresa. Jo dėka mokiniai galėjo naudotis profesionalia aparatūra, turėjo galimybę užlipti ant scenos ir pasijusti žvaigždutėmis.

 

Kadangi teminis vakaras „Holivudas“ buvo Mokinių tarybos idėja, iniciatoriai Gabija, Gustė, Augustė, Simona, Emilija, Adrijana, Aurimas patys sudėliojo visą programą. Mokiniai ne tik vedė renginį, bet ir patys koncertavo: šoko, dainavo. Labai sumaniai buvo įtraukti ir žiūrovai: jie kviečiami ant scenos ne tik paskelbti nominantus, bet ir dalyvauti įvairiuose konkursuose. Puikia dalyvių ir žiūrovų nuotaika rūpinosi didžėjai Adrijana ir Vainoras.

 

Išradingai ir skoningai papuošti staliukai, prie kurių vakarą leido ir mokytojai, ir mokiniai, ypatingas sporto salės virtimas Holivudo scena, akivaizdžiai signalizavo, kad Neveronių gimnazijoje mokosi ir gyvena išradingi, pozityvūs, siekiantys pokyčių jauni žmonės.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.