Minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Laima Rutkauskienė, Aušra Lazdauskienė
,
Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokytojos

Pasitikdami Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti į integruotą istorijos ir dailės atvirą pamoką-renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti.

 

Pamoka prasidėjo giedant „Tautišką giesmę“, suvienijusią visus, kaip tą 1990 m. kovo 11-ąją, Aukščiausiosios Tarybos nariams paskelbus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą.

 

Susirinkusieji žiūrėjo ištrauką apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, skaidres apie svarbiausius nepriklausomos Lietuvos įvykius ir pasiekimus. Vėliau kūrė sveikinimą-atviruką savo artimiesiems. Mokiniai turėjo galimybę didžiuotis būdami laisvos, daug pasiekusios valstybės piliečiais.

 

Istorijos mokytoja Laima Rutkauskienė pakvietė mokinius pokalbiui apie Kovo 11-osios reikšmę, nueitą nepriklausomos Lietuvos kelią, ragino pamąstyti apie Lietuvos ateities pokyčius. Visi vieningai išreiškė tikėjimą puikia Lietuvos ateitimi.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.