Mentorystės keliai ir kryžkeliai

Ieva Grušaitė
,
Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro metodininkė

2023 m. birželio 8 d. įvyko Šiaulių miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus inicijuotos ir finansuojamos vadovų mentorių-konsultuojamųjų kvalifikacijos tobulinimo programos baigiamoji konferencija „Mentorystės keliai ir kryžkeliai“. Konferencijos metu vadovai mentoriai ir konsultuojamieji pristatė mentorystės planų įgyvendinimo rezultatus ir aptarė tęstinumo galimybes.

 

 

Taip pat konferencijos metu turėjome du pranešimus: psichologė lektorė Asta Jaseliūnienė iš VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro pristatė pranešimą „Gera kėdė tuščia nebūna: apie vadovavimą ir lyderystę“ ir Etaplius regioninių naujienų platformos direktorė Giedrė Brazlauskaitė pristatė pranešimą: „Žiniasklaidos ir švietimo įstaigų bendradarbiavimo būdai“.

 

 

Džiaugiamės švietimo įstaigų vadovų aktyvumu ir patobulintomis vadovavimo, vadybinėmis, komunikacijos, mentorystės ir asmeninio veiksmingumo kompetencijomis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.