„Mažosios kregždutės“ dalyvavo XVI Baltijos šalių konkurse „Dainuok, žiemužėle“

Gruodžio 3 ir 4 dienomis Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre vyko Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle“, jame dalyvavo ir Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ vokalo grupė „Mažosios kregždutės“. Konkursą XVI kartą organizavo Šiaulių muzikos studija „EN DEN DU’’

 

Organizatorės Stanislava Rusevičienė ir Laura Dudnikienė džiaugiasi, kad iš viso konkurse dalyvavo apie 400 jaunųjų dainininkų nuo 4 iki 19 metų iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos. Jaunuosius atlikėjus vertino kompetentinga komisija: Ilona Balsytė – „Keistuolių teatro“ aktorė ir įkūrėja, muzikos pedagogė, TV projektų dalyvė ir komisijų narė, Aušra Kardašienė – Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos muzikos mokytoja, „Lietuvos balso 2022“ superfinalo II vietos laimėtojų ansamblio „Fresco“ vadovė, Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos lektorė, IV kurso doktorantė, Beata Smiltinikienė – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos vokalo mokytoja metodininkė, Živilė Gedvilaitė-Sitnikienė – Šiaulių „Juventos“ progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė, įvairių TV projektų – „Lietuvos balsas“, „Eurovizija“, „Mes vieno kraujo“ dalyvė, dainų kūrėja ir atlikėja, Evaldas Vaikasas – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos muzikos mokytojas, TV projektų dalyvis, dainininkas, Daiva Kembrienė – Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos muzikos mokytoja, Šiaulių r. kultūros centro Voveriškių moterų vokalinio ansamblio „Vovingė“ meno vadovė.

 

Renginio metu savo dainomis žiūrovus džiugino ir Šiaulių lopšelio darželio „Kregždutė“ ansamblis „Mažosios kregždutės“. Mažiesiems dainininkams tai didelė šventė ir neįkainojama patirtis, nes šiame konkurse  dalyvauja geriausi vokaliniai kolektyvai bei solistai iš Baltijos šalių.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.