LKNUC paminėjo 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines

Žygimantas Bučius
,
istorijos mokytojas

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro istorijos mokytojas Žygimantas Bučius 5–8, I–IV gimn. klasėse organizavo netradicinę pamoką. Jos metu mokiniai prisiminė abiejų Lietuvos gimtadienių reikšmingiausius momentus, buvo aiškinamasi, kuo Lietuvai svarbios ir kuo tarpusavyje skiriasi Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios šventės. Juk ne veltui sakoma, kad be Vasario 16-osios, nebūtų ir Kovo 11-osios. Vėliau mokiniai buvo pakviesti dalyvauti interaktyvioje viktorinoje, kuri dėl pandemijos iššūkių buvo organizuojama kiekvienai klasei atskirai, o gauti skirtingų klasių mokinių rezultatai buvo sumuoti ir palyginti tarpusavyje. Taip dėl prizų varžėsi 5–8 ir I–IV gimnazijos klasių mokiniai. Pirmojoje kategorijoje geriausią rezultatą pasiekė ir pagrindinį prizą laimėjo III gimn. kl. mokiniai. Jaunesniųjų kategorijoje laimėjo 8 klasės mokiniai. Viktorinos dalyviai tarpusavyje rungėsi ir klasės įskaitoje. Laimėtojai prizais bus apdovanoti kovo 15–16 dienomis.

R. Rusovičiūtės nuotraukos

Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai dalyvavo  pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.