Kviečiame Lietuvos mokyklas dalyvauti projekte „Atgal į mokyklą“!

Maloniai kviečiame visas Lietuvos mokyklas registruotis dalyvauti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) jau tradiciniu tapusiame projekte „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą (ES). Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

 

Susidomėjusių „Atgal į mokyklą“ projektu ir norinčių jame dalyvauti mokyklų prašome užsiregistruoti, užpildant registracijos formą iki kovo 3 d. 14 val.

 

Šiais metais projektas vyks nuo balandžio 20 d. iki birželio 5 d. Pildant registracijos anketą, prašytume nurodyti 3 minėto laikotarpio pasirinktinai Jums tinkamas tikslias datas (išskyrus savaitgalius), iš kurių projekto lektoriai galėtų rinktis, kada atvykti į Jūsų mokyklą.

 

Jei turėtumėte klausimų dėl dalyvavimo projekte, kviečiame kreiptis el. paštu atgalimokyklas@urm.lt.

 

„Atgal į mokyklą“ – visos ES mastu vykdomas projektas, kurį jau 8 metus iš eilės įgyvendina URM ir kitos valstybės institucijos. Jo tikslas – suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.

 

Projekte gali dalyvauti visos Lietuvos mokyklos –  ir tos, kuriose dėstoma lietuvių kalba, ir tos, kuriose dėstoma rusų ir lenkų kalbomis!

 

URM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Elvura

    Dar nerašau.Kada nors parašysiu.
    Esu profesionali pencininkė,turiu 47,5 m patirtį.
    Iki.