Kviečiame dalyvauti tyrime – užpildyti klausimyną

Jovita Starkutė
,
Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos edukologijos fakulteto doktorantė

Rengdama daktaro disertaciją, atlieku empirinį tyrimą apie ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo švietimo įstaigų kultūrą. Tyrime naudoju Denison organizacinės kultūros instrumentą (angl. Denison Organization Culture Survey DOCS). Šio tyrimo rezultatai suteiks vertingų mokslinių įžvalgų ir praktinių rekomendacijų šalies ugdymo įstaigų kultūros vystymui ir gerinimui.

 

Vertė ugdymo įstaigoms ir darbuotojams dalyvaujantiems tyrime: kodėl verta dalyvauti tyrime?

Visiems užpildžiusiems klausimyną bus įteikiama padėka – galimybė sudalyvauti nuotoliniame praktiniame seminare, kuriame bus pristatomi disertacijos rezultatai, teorinės, praktinės įžvalgos ir rekomendacijos ugdymo įstaigos kultūros tobulinimui. Nuorodą į seminarą rasite užpildę klausimyną.

Ugdymo įstaigoms, iš kurių klausimyną užpildys daugiau nei 80 darbuotojų, atskirai bus pateikiama organizacinės kultūros ataskaita. Prisegtame rašte rasite visą detalią informaciją. Pridedu raštą, kurį siunčiu ugdymo įstaigoms.

 

Tyrimo klausimyno nuoroda

 

Klausimyną reikia užpildyti iki vasario 5 dienos.

 

Prisegtą oficialų raštą ugdymo įstaigoms dalyvauti tyrime galite parsisiųsti ČIA 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.