Kviečiame dalyvauti elgesio ir emocinių problemų prevencijos programose „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“

Aurelija Okunauskienė
,
VšĮ „Vaiko labui“ direktorė

Kviečiame ugdymo įstaigas 2020–2021 mokslo metais dalyvauti elgesio ir emocinių problemų prevencijos programose „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“.

Šios ankstyvosios emocinių ir elgesio problemų prevencijos programos skirtos ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus. Jos padeda užkirsti kelią įvairių priklausomybių, patyčių, (auto)destruktyvaus elgesio atsiradimui bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą.

Abi programos trunka vienus mokslo metus.

 

Programa „Obuolio draugai“ skirta 8–10 metų vaikams ir vykdoma visų tipų bendrojo ugdymo mokyklų antrosiose ar trečiosiose klasėse.

Programa gali būti įgyvendinama prailgintos dienos grupėse, vaikų dienos centruose ir globos namuose lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis.

 

Programa „Įveikiame kartu“ skirta 9–11 metų vaikams ir vykdoma visų tipų bendrojo ugdymo mokyklų trečiosiose ar ketvirtosiose klasėse.

Programa gali būti įgyvendinama prailgintos dienos grupėse, vaikų dienos centruose ir globos namuose lietuvių kalba.

 

Ugdymo įstaigos, pageidaujančios 2020–2021 mokslo metais įsijungti į programas „Obuolio draugai“ ar „Įveikiame kartu“ dalyvio paraiškas gali atsiųsti VšĮ „Vaiko labui“ iki birželio 30.

Programos paraiškos formą ir išsamią informaciją galima rasti internete www.vaikolabui.lt.

 

Geros dienos ir būkite visi sveiki!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.