Kūrybinių darbų projektas „Gyvenu Lietuvoje“

Virginija Ručienė
,
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo g-ja

Lapkričio 3–30 d. vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų projektas „Gyvenu Lietuvoje“. Projekto tikslas – suburti pradinių klasių mokinius, jų šeimos narius bei mokytojus bendrai kūrybinei veiklai. Taip ugdoma pagarba šeimai, pasidalinama puoselėjamomis šeimos tradicijomis, skatinama turiningai praleisti laisvalaikį, pažinti savo kraštą.

 

Kauno Petrašiūnų progimnazijoje konkursui kūrybinius darbus virtualioje aplinkoje pateikė 60 šeimų iš Kauno miesto ir Kauno rajono ugdymo įstaigų. Sukurtuose turininguose pristatymuose atsispindi šeimų kelionių po Lietuvą akimirkos. Apie kiekvieną vietovę pririnkta padavimų, legendų ar istorinių faktų.

 

Geriausių darbų – nugalėtojų autoriai apdovanoti padėkomis ir prizais, kuriuos įsteigė Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ ambasadorė Vaida Pranarauskaitė.

 

Projektą organizavo: Kauno Petrašiūnų progimnazija, Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno pradinių klasių mokytojų „Vaikas – mokykla – šeima“ sąveikos tobulinimo iniciatyvinės kūrybinė grupė.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.