Klasių vadovams – nemokami nuotoliniai mokymai apie savitarpio pagalbos grupes 

Nacionalinė švietimo agentūra organizuoja nemokamus savitarpio pagalbos grupių organizavimo mokymus nuotoliniu būdu bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių vadovams.

 

Juose dalyviai sužinos apie savitarpio pagalbos grupių tikslus, jų organizavimo mokykloje ypatumus ir principus, dalysis patirtimi, praktikuosis ir įgis praktinių įgūdžių vesti savitarpio pagalbos grupes.

Renatos Česnavičienės nuotr.

Mokymų trukmė – 8 akad. val. (formatas: 3 val.+1,5 val. + 1,5 val. arba 4 kartai po 1,5 val.). Kvalifikacijos tobulinimo pažymos bus išduodamos dalyviams, išklausiusiems ne mažiau kaip 7 akad. val. mokymų.

 

Į mokymus NŠA kviečia registruoti mokyklų klasių vadovų komandas – 3–6 asmenis. Iš viso numatomos 67 dalyvių grupės. Mokymuose galės dalyvauti tik registruoti dalyviai.

 

Detalesnė informacija apie mokymų programą, laiką ir registracijos forma čia.

 

Savitarpio pagalbos grupių organizavimo mokymus ves UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“ psichologų ir psichoterapeutų komanda.

 

Mokymai organizuojami įgyvendinant ilgalaikių neigiamų COVID-19 pandemijos pasekmių visuomenės psichikos sveikatai mažinimo veiksmų 2021–2022 metų plano priemones.

 

NŠA inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.