Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos atstovai Turkijoje susitiko su „Erasmus+“ projekto partneriais

Jolita Gaučienė
,
Kėdainių Juozo Paukštelio prog-jos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Spalio 3–9 d. Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos mokytojų ir mokinių komanda dalyvavo programos „Erasmus+“ 2 projekto „C karta: Kelionė į praeitį“ (angl. „Generation C: A journey into the past!“) partnerių susitikime Turkijoje. Ankaros mokyklos KADRI SUYABAKAN ILKOKULU kvietimu į pirmąjį projekto dalyvių susitikimą taip pat atvyko atstovai iš Kroatijos, Ispanijos, Slovakijos mokyklų.

 

Susitikimo metu daug dėmesio skirta aktyviai mokinių veiklai. Iš skirtingų valstybių atvykę vaikai noriai dalyvavo sportinėse rungtyse, žaidė turkiškus sportinius žaidimus. Taip pat mokiniai dalyvavo anglų kalbos pamokose, su bendraamžiais kalbėjosi apie savo šalies kultūrą, papročius, švietimo sistemą, prasmingus laisvalaikio leidimo būdus. Išvykoje vaikai ne tik įgijo naujų draugų, bet ir pabuvojo garsiose Turkijos vietose..

 

Išvyka suteikė galimybę daugiau sužinoti apie projekte dalyvaujančių šalių kultūrą, plėsti anglų kalbos žinias, lavinti sveikos gyvensenos įgūdžius. Mokinius lydėję mokytojai įsitikinę – net ir nedideli pokyčiai fizinės ir emocinės gerovės link stiprina vaikų pasitikėjimą savimi, motyvuoja visapusiškai tobulėti.

 

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos bendruomenė džiaugiasi dalyvaujanti „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo mokyklų mainų partnerystės projekte (KA229*) „Generation C: A JOURNEY INTO THE PAST!”, kuris įgyvendinamas remiantis Švietimo mainų paramos fondo 2020 m. „ERASMUS+“ dotacijos sutartimi Nr.2020-1-TR01-KA229-092682-2.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.