Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras organizuoja edukacinę filmo peržiūrą

Kaip žinia, 2023-iuosius metus LR Seimas paskelbė Klaipėdos krašto metais. Šiais metais sukanka 100 metų nuo įvykių, lėmusių Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos. Kad pagilinti mokinių žinias apie šį svarbų Lietuvai įvykį bei paįvairinti istorijos pamoką ar kitą veiklą, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras kviečia 8–12 klasių mokinius dalyvauti edukacinėje filmo „Klaipėdos sukilimas 1923 m. – sėkmingiausia tarpukario Lietuvos karinė operacija“ peržiūroje. Tai individuali, savarankiška filmo peržiūra, mokinių ar mokytojo pasirinktu patogiu laiku (nuoroda aktyvi sausio 16–31 d.). Šioje edukacijoje pateikiama filmuota medžiaga, kurią reikia labai atidžiai žiūrėti ir klausyti, bei, filmui padarius pauzę, atsakyti į pateiktą klausimą (iš viso 14 klausimų). Teisingi atsakymai gali būti ir keli. Atsakius, tęsti filmo žiūrėjimą. Mokinių rezultatus mokytojas gali gauti parašęs užklausą adresu: krastotyra.violeta@gmail.com. Pasižadame peržiūrėjusiems visą filmą ir teisingai atsakiusiems į visus 14 klausimų, atsiųsti diplomus.

 

Dalyvių skaičius neribotas, specialus pasirengimas nereikalingas. Naudojantis telefonu, reikia įdiegti programėlę, kompiuteriu – tiesiog žiūrėti internete.

 

Edukacijos nuoroda

 

Registruojantis peržiūrai per aukščiau nurodytą nuorodą, būtina pateikti duomenis (Nickname) – mokinio vardas ir pavardė, miestas, mokykla, klasė.

Ši informacija reikalinga, kad galėtume rezultatus pateikti mokytojams.

 

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.