„Kino pamokos“ – kūrybiškiems ir smalsiems

Nuo spalio 9 d. iki lapkričio 6 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40) vyks atvirų paskaitų ciklas „Kino pamokos“. Renginiai nemokami, juose kviečiami dalyvauti visi, kam įdomios susitikimų temos.

Pirmoji kino pamoka, pavadinta „Kaip sukurti gerą vaizdo klipą?“, vyks spalio 9 d. 17 val. Apie vaizdo klipų kūrimo subtilybes pasakos „Šiauliai gyvai“ komanda: Gintaras Miltenis, Gintas Gascevičius ir Darius Ančerevičius. Savo dainas atliks muzikos grupė „Garaže“. „Šiauliai gyvai“ – tai spalvų kupina muzika, gyvai perteikiama garsių ir dar tik pradedančių savo karjerą Šiaulių regiono atlikėjų. Žinomi kūriniai ir dar niekam negirdėtos melodijos skamba įvairiose Šiaulių miesto erdvėse. Tikras garsas, tikra emocija, tikra muzika.

 

Kitos „Kino pamokų“ datos ir temos:

Spalio 16 d. 17 val. režisierės ir scenaristės Eglės Vertelytės paskaita „Kaip sukurti gerą scenarijų?“

Spalio 23 d. 17 val. medijų menininko Aivaro Gončio paskaita „Interaktyvi animacija ir kompiuteriniai žaidimai“

Spalio 30 d. 17 val. kūrybinės dirbtuvės su aktore Monika Šaltyte ir operatoriumi Dariumi Ančerevičiumi „Kaip kuriamas vaidmuo kine?“

Lapkričio 6 d. 17 val. elektroninės muzikos kūrėjo Kęstučio Venskūno paskaita „Kaip įgarsinti kino filmą?“

 

Šie renginiai – projekto „Šviesorasčiai“ dalis.

Organizatorius – Šiaulių kino meno klubas. Partnerė – Šiaulių valstybinė kolegija. Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.