Įsimintina Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio šventė

Aušra Vaitkienė
,
Panevėžio „Žemynos“ prog-jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, atstovė spaudai

Trims Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokinėms – Austėjai Kavoliūnaitei, Aelitai Entkutei, Unei Prakapaitei bei man, jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Aušrai Vaitkienei, ilgam įsimins Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas, nes, mergaitėms tapus tarptautinio 5–12 klasių mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso „Trisdešimt metų kartu su laisve“ laureatėmis, visos keturios buvome pakviestos į iškilmingą renginį Kauno įgulos karininkų ramovėje.

 

Sužavėjo šventės aplinka: Kauno įgulos karininkų ramovė yra įsikūrusi 1937 m. statytame pastate, didingai atrodančiame iš išorės ir dar didingiau viduje.

Įspūdį paliko graži, turtinga, turininga šventinio renginio programa, kurią parengė Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokiniai bei jų garbingi svečiai. Joje – dainos, šokiai, eilės, apie valstybę, laisvę, demokratiją, pareigą, atsakomybę, ištikimybę Lietuvai bei tarptautinio konkurso laureatų apdovanojimai.

 

Esame dėkingos Kovo 11-osios gimnazijai (vienintelei Lietuvoje, turinčiai tokį gražų ir daug įpareigojantį vardą) už įgyvendintą idėją ne vieniems, o kartu su visos Lietuvos kūrybingiausiais mokiniais švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias ir gimnazijos vardo suteikimo 20-ąsias metines. Dėkingos už dėmesį, svetingumą, objektyvumą, vertinant konkursinius darbus. Buvo labai iškilminga, gražu, o svarbiausia – prasminga.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.