Įkvepiančių idėjų konferencija „Švietimas 5.0“

1989 m. įkurta eksperimentinė visos Lietuvos gabiems vaikams atvira mokykla, vėliau tapusi Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazija, šiais metais mini sėkmingos veiklos 30-metį ir kviečia kartu atsakyti į klausimą: kas toliau?

Pastaruoju metu Lietuvos švietimą gaubia niūrių ir pesimistinių prognozių šešėlis, neigiamai veikiantis švietimo darbuotojų savivertę, motyvaciją ir ugdymo kokybę šiandienos mokyklose. Mes KTU gimnazijoje turime kitokią ateities viziją, todėl rengiame motyvacinę Lietuvos švietimo bendruomenei skirtą įkvepiančių idėjų konferenciją „Švietimas 5.0“, apimsiančią platų temų spektrą nuo vizionieriškų švietimo ateities įžvalgų iki tikrų taikomųjų pavyzdžių.

Konferencijos tikslas – sutelkti švietimo profesionalus ir kitose srityse dirbančius švietimo entuziastus bei suformuluoti prielaidas, laiduojančias sėkmingą švietimo ateitį Lietuvoje, priminti, kad ateitis prasideda jau dabar.

Spalio 18 d. KTU „Santakos“ slėnyje vyksiančios konferencijos vedėjas Aurimas Perednis ir konferencijos pranešėjai Unė Kaunaitė, Tomas Ramanauskas, Ainius Lašas, Girėnė Ščiukaitė, Rytis Jurkėnas, Donatas Puslys, Monika Simaškaitė dalysis vertingomis idėjomis apie dabarties ir ateities švietimo tendencijas ir naujas kryptis, profesinius iššūkius ir galimus jų įveikimo būdus, o baigiamojo forumo dalyviai Vladas Lašas, Tomas Kivaras, Miša Jakobas, Paulius Lukas Tamošiūnas ir kiti perteiks sukauptą patirtį bei bandys atsakyti į klausimą: „Kas toliau?“.

 

Kviečiame prisijungti ir drauge kurti pozityviausią Lietuvos švietimo ateities scenarijų!

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Konferencijos dalyviams bus įteikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 

KTU gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.