Grinkiškio gimnazijos aštuntos klasės komandos – ,,ERGO iššūkis tęsiasi: apsodinkime Lietuvą!“ finišas

Austėja Kavaliauskaitė
,
Grinkiškio gimnazijos mokinė
Silva Morkūnienė
,
Grinkiškio gimnazijos mokytoja

Galbūt norite suburti komandą ir įtraukti jos narius domėtis sveikatingumo ir tvarumo temomis? Tuomet galite išbandyti programėlės #walk15 žingsnių iššūkius! Žingsnių iššūkiai bendruomenėms yra puiki sveikatingumo priemonė.

 

Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos biologijos pamokose ir klasės valandėlių metu dažnai su mokiniais kalbame apie medžių svarbą, todėl mokytoja Silva Morkūnienė pasiūlė aštuntos klasės mokiniams ir jų tėveliams sudalyvauti vaikščiojimo iššūkyje ,,ERGO iššūkis tęsiasi: apsodinkime Lietuvą!“. Iššūkis vyko per mobiliąją programėlę #walk15. Aštuntos klasės mokinė Austėja Kavaliauskaitė sukūrė grupę „Do It for everyone“, o remiantis taisyklėmis šiame iššūkyje vienoje grupėje galėjo dalyvauti tik 10 žmonių. Austėja į iššūkį pakvietė savo klasės draugus ir jų šeimų narius dalyvauti ne tik jos sukurtoje grupėje, bet jungtis ir į naujas grupes.

 

Iš viso Lietuvos Respublikos mastu „ERGO iššūkis tęsiasi: apsodinkime Lietuvą!“ dalyvavo 1323 komandos. Iššūkio tikslas – užauginti kuo daugiau virtualių medžių, kuriuos ERGO – draudimo grupė ir Valstybinių miškų urėdija pavers dvejomis tikrų medžių giraitėmis. Entuziastingu noru prisidėti prie medžių auginimo projekto, iššūkyje aktyviai dalyvavo ir mūsų „Do It for everyone“ komanda.

 

Mes visi kartu pasiryžome įveikti iššūkį ir nuo sausio iki balandžio mėnesio pradžios nuėjome 1 milijardą ir 800 milijonų žingsnių bei pasiekėme 80 vietą. „Do It for everyone“ komandoje aktyviai dalyvavo aštuntokai Karolis Žalnieravičius, Tajus Gumuliauskas, Monika Bendžiūnaitė, Kornelija Kanišauskaitė, Austėja Kaminckaitė, Laura Virbukaitė, Austėja Kavaliauskaitė ir jos brolis Vydas Kavaliauskas bei mama Rūta Kavaliauskienė ir mokytoja Silva Morkūnienė. Šis iššūkis paskatino mūsų klasės bendruomenę dar daugiau judėti ir būti lauke bei žingsniuojant grožėtis mus supančios gamtos vaizdais. Džiaugiamės ir didžiuojamės mes visi kartu, patekę į iššūkio dalyvių TOP šimtuką bei dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems iniciatyvoje, kuri tikrai subūrė aštuntos klasės bendruomenę.

 

 

Naujas iššūkis

Tyrimas

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.