Gražiausi žodžiai Lietuvai

Ginta Lužeckienė
,
konkurso organizatorė – Šiaulių „Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinio ugdymo mokytoja 

„Ir niekuo kitu tauta neaprėš savo širdies, sielos ir dvasios taip, kaip savo kalba“, – šiais Vydūno žodžiais buvo pasveikinti Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ dalyviai ir žiūrovai. Konkursas vyko kovo 8 d. Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekos konferencijų salėje. Jo tikslas – puoselėti priešmokyklinio amžiaus vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, pasididžiavimą ir pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai, kalbai.

 

 

Tai jau trečiasis – paskutinis – 2023 m. konkurso etapas, kuriame dalyvavo geriausi Šiaulių miesto švietimo įtaigų priešmokyklinių grupių skaitovai. Jie skyrė gražiausius posmus savo tėvynei Lietuvai. Renginys sulaukė gausaus būrio žiūrovų iš įvairių Šiaulių miesto švietimo įstaigų. Konkursą organizavo Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis, Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“, Šiaulių Romuvos progimnazija. Konkurso globėjas – Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis. Komisija vertino vaikų kūrybiškumą, gebėjimą meniškai, raiškiai, įtaigiai, originaliai perteikti literatūros kūrinį. Baigiamojo etapo dalyviai apdovanoti Europos Parlamento nario prof. Liudo Mažylio padėkomis, o I–III vietų laimėtojai – diplomais. Renginio metu savo eiles apie tėvynę, šiauliečius skaitė poetė Vilija Mickienė.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.