Gimnazijos erdvėse vėl aidėjo juokas

Rita Peckuvienė
,
mokytoja

Birželio 4 d. Butrimonių gimnazijos erdvėse po 81 tylos dienos vėl aidėjo linksmas vaikų klegesys, džiaugsmo šūksniai ir juokas… Į mokyklą susirinko visi 2 klasės mokiniai ir jų tėveliai. Antrokėliai labai norėjo vasaros atostogų išeiti pasimatę su klasės draugais, mokytoja ir mokykla. Jausmas neapsakomas! Vaikai paaugę, brandesni, be galo pasiilgę vieni kitų ir puikiai įveikę nuotolinio mokymosi iššūkius.

 

Gimnazijos direktorius taip pat džiaugėsi sugrįžusiais mokiniais, padėkojo tėveliams už bendradarbiavimą ir visiems antrokams įteikė padėkos raštus už puikų, labai gerą, gerą mokymąsi, už pastebimą pažangą moksle bei aktyvią visuomeninę veiklą.

 

Nuoširdus ačiū klasės tėveliams už pagalbą ugdant mažuosius nuotoliniu būdu. Nuolatinis bendravimas ir bendradarbiavimas, įsiklausymas vieniems į kitus, vertė nuolat tobulinti nuotolinio ugdymo metodus. Mokytojo darbu retai kada pasidžiaugiama, todėl smagu buvo išgirsti nuoširdžią tėvų padėką už puikiai organizuotą nuotolinį mokymą ir komplimentą: „Mūsų mokytoja ne moko, o dega…“

 

Atnaujintose gimnazijos edukacinėse erdvėse vaikai džiaugėsi susitikimu su draugais, deklamavo eilėraščius apie vasarą, šėlo su klouno kostiumu apsirengusia pačia šauniausia šokio mokytoja Živile Patinskaite. Su bibliotekos darbuotojomis Asta Daironiene bei Oksana Zakarauskaite-Paplauskiene žaidė žaidimą „Bibliofutboloteka“. Visi 2 klasės mokiniai užsiregistravo skaitymo iššūkyje „Skaitymas mus jungia“, ragavo mamų paruoštas vaišes ir smaguriavo ledais.

 

Linkėdami vieni kitiems saugios, turiningos, įdomios, linksmos ir džiaugsmingos vasaros nekantriai lauksime susitikimo 3 klasėje!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.