„Geri darbai džiugina ir puošia”

Lina Rimėnienė
,
mokytoja
Karolina Kačinskienė
,
logopedė

Kaip svarbu dalintis šiluma ir gėriu. Tai geriausias laikas būti gražiems ir geriems, skleisti gėrį šalia esantiems. Pats brangiausiais yra tas laikas, kurį mes skiriame geriems darbams.

 

Šv. Kalėdos – metas, kai svarbu būti kartu, džiaugtis vienas kito draugija. Raginama suklusti ir pabusti naujiems gerumo ir meilės darbams.

 

Mokėkime ir mokykime ne tik imti, bet ir duoti. Nes mūsų gebėjimas pasirinkti rūpestį kitu, gerumą yra pats didžiausias stebuklas šiandien taip skubančiame pasaulyje. Tai kas keliauja iš širdies į širdį visuomet pasiekia.

 

Gruodžio 23 d. Panevėžio lopšelio-darželio „Dobilas“ „Kiškučių“ grupės ugdytiniai su mokytoja Lina Rimėniene ir logopede Karolina Kačinskiene dalyvavo gerumo ir kūrybiniame projekte „Šaltuko širdutė“. Vaikai gamino dovanėles – širdutes iš sūrios tešlos. Pagamintomis dovanėlėmis, atvirukais ir saldžia dovana pradžiugino Panevėžio Šv. Juozapo globos namų gyventojus.

 

Tegul geri darbai mus puošia ir džiugina kitus.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.