„eTwinning“ respublikinis projektas „3D Lietuvos pilys“

Ligita Deveikienė, Dalia Balsienė
,
Telšių l.-d. „Mastis“ mokytojos

Pilietiškumo ir tautiškumo jausmas gali būti ugdomas kūrybiškai ir žaismingai. Priešmokyklinukai kartu su mumis, mokytojomis Dalia ir Ligita, įsitraukė į Kauno lopšelio-darželio „Boružėlė“ organizuojamą projektą, skirtą Lietuvos valstybei svarbioms datoms – Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai – paminėti.

 

 

Projekto dalyviams kūrybiškumo ir fantazijos nestigo: įvairia technika statėme pilis iš pasirinktų medžiagų – iš sniego, kavos indelių, kiaušinių dėklų, dėžių, kibirėlių, dažytų ryžių, popieriaus ritinukų, skarelių, lego kaladėlių ir kt. Bendradarbiaudami su kitais Lietuvos darželiais „eTwinning“ „Twinspace“ erdvėje, patyrėme daug džiugių emocijų ir netikėtų atradimų, o gražiausios pilių idėjos kilo spontaniškai ir netikėtai.

 

 

Per ugdomąsias veiklas, integruojant pilietinį ugdymą, buvo skatinamas aktyvus, patirtimi grindžiamas mokymas(is), taikant įvairias STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno, matematikos) idėjas. Dėkojame tėveliams, pavaduotojai ugdymui Giedrei, muzikos mokytojai Nijolei, kad prisidėjo prie šio nuostabaus projekto.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.