Edukacija „Roboteka“

Laimutė Lazdauskienė
,
PKNPM surdopedagogė metodininkė (pradinių klasių)

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ svetingai sutiko Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos (PKNPM) 1–3 klasių ugdytinius su mokytojomis Laima Palioniene ir manim, Laimute Lazdauskiene.

Pasak bibliotekos „Žalioji pelėda“ vedėjos Alvidos Bratkauskienės, biblioteka virto interaktyviu centru. Tai nebėra tik biblioteka. Šioje bibliotekoje lankytojų laukia ne tik visiškai nauji kompiuteriai, bet ir kompiuterinių žaidimų konsolės, šiuolaikiški sėdmaišiai, įvairios pramogos.

 

Greitai tuo įsitikinome patys. Vaikai susidomėję klausėsi pasakojimo apie 3D spausdintuvą ir jo galimybes, stebėjo spausdinimo procesą, spalvino atgyjančius paveikslėlius, smalsiai stebėjo judančius „Lego“ robotukus bei skraidančius dronus. Edukacijos laikas baigėsi, o į mokyklą grįžti dar visai nesinorėjo – juk taip įdomu!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.