Diskusija „Švietimas klimato kaitos tema – ant popieriaus ir realybėje“

Gegužės 19 d., 19.00 val., Klimato muziejus, Žaliosios politikos institutas ir Active Youth Projects organizuoja diskusiją „Švietimas klimato kaitos tema – ant popieriaus ir realybėje“. Renginys vyks Vilniaus Katedros aikštėje, vidiniame Klimato muziejaus kiemelyje. Verslo, politikos, mokyklos bei tėvų atstovai diskutuos apie aplinkosauginį švietimą, jo problemas ir galimybes.

 

 

Diskusijoje savo įžvalgomis dalinsis keturių sričių atstovai: Gamtos fotografas bei aplinkos ministro patarėjas Marius Čepulis; Fizikos mokytojas bei aplinkosauginių projektų iniciatorius Mantas Pastolis; Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius bei tėtis, kuriam rūpi, kokiame pasaulyje gyvens jo vaikai, Leonardas Pobedonoscevas; Telia tvarių projektų vadovė Indrė Bimbirytė-Yun.

 

Diskusijos metu moderatorė Rugilė Matusevičiūtė kartu su renginio svečiais stengsis išsiaiškinti, kaip kiekvienas iš mūsų galime lengviau bei kryptingiau keisti įpročius, kurti aplinką, kurioje gera gyventi ir savo pavyzdžiu įkvėpti kitus.

 

Keliaujantį Klimato muziejų per Lietuvą lydės Leonardas Pobedonoscevas. Projektas yra Europos klimato iniciatyvos dalis, kurį koordinuoja asociacija „Aktyvus jaunimas“ drauge su partneriais „Latvijas Dabas Fund“.

 

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/3jYXPMFqL

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.