Dienos stovykla „Susidraugauk su regbiu”

Lilijana Pleinienė, Živilė Mizgerienė
,
pradinių klasių mokytojos 

Telšių „Kranto“ progimnazijos pradinių klasių mokytojos Lilijana Pleinienė bei Živilė Mizgerienė birželio 16–22 dienomis pirmą kartą mokykloje organizavo vaikų vasaros dienos stovyklą „Susidraugauk su regbiu“. Vasaros dienos stovyklos veiklos buvo įgyvendinamos gavus Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansavimą. Stovykloje dalyvavo 30 „Kranto“ progimnazijos trečiokų ir ketvirtokų.

 

 

Dienos stovyklos užsiėmimų metu vaikai ne tik susipažino su regbio taisyklėmis, bet ir mokėsi, kaip žaisti nekontaktinį regbį. Be to, mokiniai mokėsi bendrauti, susitarti ir dirbti komandoje. Rytą vyko įvairios sportinės veiklos, kurių metu vaikai žaidė įvairius judriuosius žaidimus. Po pietų mokinių laukė ištvermės žygiai ir pramogos. Jų metu aplankyti šie objektai: Telšių Žemaičių kaimo muziejus, Germanto ežero apylinkės, Platelių Šeirės takas, jojimo sporto klubas „Topolis“.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.