„Daržovių kraitelė“

Panevėžio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė visomis pastangomis stiprina vaikų sveikatą, gilina šios srities žinias, įgūdžius, kuria bendrą ir sistemingą sveiko gyvenimo būdo ugdymo sistemą. Vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius ugdome per įvairias veiklas (pažintinę, socialinę, fizinę, meninę, projektinę, edukacinę), taikome įvairias veiklos organizavimo formas, ieškome naujų idėjų, kad veikla vaikams būtų patraukli, sudomintų ir įtrauktų.

 

Įstaigoje organizuojama tarptautinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, pedagogų kūrybinių darbų paroda „Daržovių kraitelė“, kurią koordinuoja ir organizuoja Panevėžio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Brazauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Martyna Galūzaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida Kanapeckienė, ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Ramunė Šantarienė, ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ina Dolgovaitė. Parodoje dalyvauja 37 įstaigos iš Lietuvos. Kūrybiniai darbai atlikti įvairia technika ir puošia įstaigą jais nuo spalio 10 d. Parodos tikslas – skatinti vaikus domėtis daržovių nauda ir gausa, meninės raiškos priemonėmis perteikti daržovių įvairovę ir ugdyti vaikų norą pažinti, tyrinėti ir saugoti gyvąją gamtą.

 

 

Turtinant žinias apie rudenį ir daržovių naudą, spalio 13 d. organizuotas renginys „Daržovių kraitelė“. Renginyje „Rudenėlis“ (vaidino mokytoja Ingrida Kanapeckienė), „Morka“ (vaidino mokytoja Edita Brazauskienė), „Kopūstas“ (vaidino mokytoja Martyna Galūzaitė), „Burokas“ (vaidino mokytoja Ramunė Šantarienė) ir „Bulvė“ (vaidino mokytoja Ina Dolgovaitė) džiugino vaikus ir pasakojo apie daržovių naudą.

 

Gera nuotaika, aktyvus dalyvavimas, pozityvus nusiteikimas skatina kurti, organizuoti ir dalyvauti kartu.

 

Edita Brazauskienė, Panevėžio l.-d. „Žvaigždutė“ mokytoja metodininkė

Martyna Galūzaitė, mokytoja

Ramunė Šantarienėvyresnioji mokytoja

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.