Dalintis gerumu itin malonu…

Raminta Užusienienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė 
Diana Masiulienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Laikotarpis iki Kalėdų kupinas magijos, susikaupimo, atlaidumo, atjautos. Suaugusieji apmąsto, kas per metus įvyko gero, kas nuliūdino, o vaikai – susikaupę laukia kalėdinio stebuklo: Kalėdų senelio. Rašo jam laiškus ir kiekvienas tikisi būti įtrauktas į gerų vaikų sąrašą, kad gautų taip išsvajotą dovanėlę. Šis laikotarpis suvienijo Panevėžio vyskupijos Caritas sesę Jūratę Marcinkevičiūtę bei Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ mokytojas, vaikus ir jų tėvelius prasmingai akcijai „Ištiesk gerumo ranką – dovanok kitam džiaugsmą“, kurios metu visi aukojo maisto produktus ar saldumynus vargstantiems. Vaikams daug džiaugsmo suteikė galimybė patiems pristatyti paaukotus maisto ir saldumynų paketus.

 

 

Buvo puiki proga metus užbaigti papildant juos geru ir prasmingu darbu – auka kitam, kuris šiandien turi mažiau, bet juk niekas nežino kas laukia rytoj….

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.