Bulgarijos mokytojų vizitas mokymo(si) sėkmei

L. Erminaitė, J. Mažuknė
,
projekto koordinatorės 

Balandžio 3–8 d. Plungės „Saulės“ gimnazijoje viešėjo dvi mokytojos iš Bulgarijos Varnos SUHNI „Konstantin Preslavski” mokyklos. Vizito tikslas – mokyti šalies partnerės Lietuvoje mokinius bei semtis ir dalintis patirtimi su užsienio kolegomis, vizitas – „Erasmus+“ projekto „Foreign Language Teaching into the Future“ dalis.

 

Ugdymo veiklose dalyvavo projekto mokytojų L. Erminaitės ir J. Mažuknės mokiniai. Bulgarijos mokytojų vestose pamokose buvo pristatyti jų šalies kultūriniai, istoriniai ir geografiniai kontekstai, ieškota sąsajų su Lietuva. Mokytojos iš Lietuvos vedė atviras, integruotas pamokas, kurias stebėjo viešnios ir gimnazijos bendruomenės nariai. J. Mažuknės vestos pamokos idėja „Baltų ženklai ir simboliai – socialinė įtrauktis“ įkvėpė partneres identiškai pamokai. Bulgarijos ir Lietuvos mokytojų kartu vestos pamokos metu lygintos abiejų šalių anglų kalbos egzamino kalbėjimo užduotys.

 

 

Laisvalaikiu kaupta kultūrinė, istorinė, geografinė patirtis plėtė svečių akiratį, suteikė naujų impulsų ateities perspektyvoms.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.