„Atverk širdį poezijai“

Kristina Lileikienė
,
anglų kalbos mokytoja

Gegužės 10 d. atnaujintoje pagal Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamo projekto „Kokybės krepšelis“ Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos bibliotekoje vyko jauki poezijos popietė „Atverk širdį poezijai“.

 

Renginys subūrė bendruomenę eiliuotam žodžiui, savo kūryba dalinosi 5a klasės mokinė Paulina Guobytė ir Astrėja Aleksandravičiūtė iš 7c klasės.

7b klasės mokinė Goda Pociūtė skaitė Bernardo Brazdžiono kurtas eiles.

 

Malonu, kad susirinkusiuosius džiugino Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, „Pelėdžiukų” grupės ugdytinis, Kristupas Šliogeris ir buvusi progimnazijos mokinė Karigailė Ūselytė.  Ji kartu su tėčiu Broniumi Ūseliu jau antrus metus dalinasi žymių poetų eilėmis.

 

Renginyje netrūko ne tik poetinio žodžio skambesio, bet ir muzikos. Savo kūrybos dainą atliko Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos anglų mokytoja ir renginio idėjos sumanytoja Kristina Lileikienė. Lyrišku pasirodymu visus džiugino Anastasija Prosnekova iš 5c klasės.

Taip pat atvyko ir viešnia Aušra Budreckienė iš Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“, kuri pristatė savo poezijos knygą bei pasidalino eilėmis.

Renginio pabaigoje atlikę refleksiją supratome, kad popietėje netrūko įkvėpimo kurti, vilties ir bendrystės.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.