Apdovanoti „Metų geriausieji 2023“

Daiva Gedminienė
,
Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Birželio 7 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje organizuoti 2022–2023 mokslo metų laimėtojų ir jų mokytojų apdovanojimai. Į šventę buvo pakviesti gimnazistai, jų tėveliai ir mokytojai.

 

 

Už laimėtas olimpiadas, konkursus buvo apdovanoti: 21 I klasių mokinys, 29 II klasių mokiniai, 33 III klasių mokiniai, 17 IV klasių mokinių, už sporto pasiekimus apdovanoti 44 gimnazistai. Didžiuojamės ir dėkojame gimnazijos mokytojams, kurie šiuos mokinius parengė ir lydėjo iki laimėjimų. Iš viso apdovanoti 39 gimnazijos mokytojai. Šventėje šoko liaudies šokių kolektyvas „Liuoksinis”, taip pat apdovanotas už šių metų laimėjimus. Direktorius Saulius Vaivada pasveikino laimėtojus, padėkojo tėvams ir mokytojams. Šventės svečius džiugino meninio skaitymo konkurso prizininkė Viktorija Maneikytė, fortepijonu grojo dviejų olimpiadų nugalėtojas Kristautas Lebedis, savo nuostabiais pasirodymais žavėjo Austėja Grosaitė ir vaikinų grupė „Falko“. Sveikiname nugalėtojus, jų mokytojus ir tėvelius!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.