Žvilgsnis į vidų: KTU visuomenei ir studentams prisistato virtualiu turu

Nuo šiol visi norintys gali pamatyti ir „pasivaikščioti“ po erdves, kur atsiranda moksliniai išradimai, studentai leidžia laisvalaikį ar darbuojasi universiteto administracija.

Artėjant rudeniui, Kauno technologijos universitetas (KTU) kviečia susipažinti su virtualiu turu, leidžiančiu pažvelgti į universitetą iš vidaus, „pasivaikščioti“ jame virtualiai ir pamatyti, kur vyksta paskaitos, atliekami moksliniai tyrimai ar dirba tam tikrų padalinių darbuotojai.

 

Virtualus turas – tai egzistuojančios vietos simuliacija, sukurta iš 360 laipsnių fotografijų. Čia galima pereiti nuo vienos nuotraukos prie kitos, erdvėse judėti iš vieno peržiūros taško į kitą, kas sudaro vaizdą, kad po patalpas vaikščiotumėte patys, nors iš tiesų viską stebite kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono ekrane.

Pasak KTU Studijų informacijos specialistės Giedrės Veitaitės, turas pagelbės ir esamiems universiteto studentams bei darbuotojams, kurie iki šiol niekada nesilankė tam tikruose fakultetuose ar padaliniuose. „Virtualus turas sukurtas siekiant suteikti galimybę potencialiems studentams iš užsienio pamatyti mūsų universitetą per atstumą, nebūnant Kaune. Tačiau jis pasitarnaus ir kaip pažintinis turas, leidžiantis pasivaikščioti ir susipažinti su studijų, mokslo ir administracijos padalinių erdvėmis būsimiems studentams iš Lietuvos, kuriems dar neteko lankytis KTU. Ateityje planuojame turą plėsti ir tobulinti“, – sakė ji.

 

Be G. Veitaitės, turą kūrė KTU Įvaizdžio formavimo skyriaus kūrybos vadovas Domantas Didžiapetris, neseniai pelnęs prestižinį apdovanojimą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Informatikos fakulteto Multimedijos inžinerijos katedros vedėjas Tomas Blažauskas ir šio fakulteto dėstytojas Mikas Binkis.

Kviečiame pasivaikščioti po KTU virtualiai čia.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.