Vitės pagrindinėje mokykloje vykdomi projektai pristatyti „Projektų mugėje“

Kovo 2 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje tradiciškai vyko respublikinė „Projektų mugė“, kurioje savo projektinių darbų pasiekimais panoro pasidalyti mokytojai ir popamokinio ugdymo veiklų organizatoriai iš visos Lietuvos. Vitės pagrindinės mokyklos mokytojos Lina Bružienė, Rasa Kastėnienė, Jurgita Kupšytė-Karbauskė ir Kristina Stonytė mugės svečiams pristatė net keturis šiuo metu jų įstaigoje vykdomus projektus.

 

Tarptautiniai „Erasmus+“ KA2 projektai „We, the Kids of the EU, believe…“ ir „Here We Come!“ patraukė kolegų dėmesį atliktų veiklų gausa, aktualiomis temomis (imigrantų krizė, sėkminga kitataučių vaikų integracija mokyklose, raštingumo kėlimas skirtingų mokymosi poreikių mokinių grupėse). Daug dėmesio sulaukė jau antrus metus mokykloje vykdomas integruotas mokomojo dalyko ir vokiečių kalbos mokymas, siekiant populiarinti vokiečių kalbą. Mugės svečiai domėjosi pamokos veiklų organizavimu, tematikos parinkimo galimybėmis ir gyvenimiškų situacijų pritaikymu mokymo procese. Sulaukėme Švietimo mainų paramos fondo Bendrojo ugdymo programų skyriaus vadovo Vytauto Pačiausko patarimų, kaip į šio projekto ugdomąsias veiklas įtraukti daugiau mokytojų ir skatinti juos gilinti savo vokiečių kalbos žinias.

Per projektų mugę su kolegomis iš visos Lietuvos pasikeitėme idėjomis, pasidžiaugėme savo ir kitų pasiekimais.

 

Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.