TAMO grupė atvėrė savo skaitmeninių mokomųjų leidinių erdvę

Kovo 27 d. TAMO grupė atvėrė savo e. dienyno erdvę ir tiems vartotojams, kurie nesinaudoja TAMO e. dienyno sistema bei pristatė skaitmeninių mokomųjų leidinių erdvę Lietuvos mokytojams, mokiniams ir jų tėvams.

 

Šiuo metu, kai visa švietimo bendruomenė ruošiasi nuotoliniam mokymui(si), ypatingai svarbu, jog visos mokymo(si) priemonės būtų lengvai ir patogiai prieinamos iš bet kurios vietos ar įrenginio, todėl šis projektas aktualus kaip niekada.

 

Bendradarbiaudami su gerai žinomomis leidyklomis – „TEV“, „Baltų lankų“ vadovėliai“ ir „Didakta“ – atvėrėme Tamo/Leidiniai platformą turinčią daugiau kaip 70 vadovėlių, skirtų 1–12 klasių moksleiviams.

 

Mokomųjų leidinių erdvė turėjo tapti papildoma nauda TAMO e. dienyną naudojančioms mokykloms ir jų mokytojams – jų sistemoje yra daugiau nei 20 tūkstančių – tačiau atsižvelgiant į paskelbtą karantiną ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimą stabdyti mokinių ugdymo(si) procesą bendrojo lavinimo mokyklose, nusprendėme prieigos neriboti ir Tamo/Leidinių erdvę palikti atvirą visiems iki pat 2020 mokslo metų pabaigos.

 

https://www.tamo.lt/tamo-grupe-atvere-savo-skaitmeniniu-leidiniu-erdve/

 

https://dienynas.tamo.lt/Leidiniai

TAMO inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.