Sveikatingumo mėnuo

Rasita Petrulevičienė
,
Vilniaus „Pelėdos“ prad. m-klos 1a klasės mokytoja

Nebe pirmus metus vasaris skelbiamas sveikatingumo mėnesiu. Vilniaus „Pelėdos“ pradinės mokyklos 1a klasės mokiniai šį mėnesį paminėjo ypatingai. Žinodama, kad kai kurių ugdytinių šeimos nariai yra profesionalūs sportininkai, pakviečiau juos pasidalyti sportine patirtimi su vaikais.

Visą mėnesį kūno kultūros pamokas vedė ne tik sportuojantys tėčiai, bet ir senelis. Vaikai turėjo galimybę išbandyti įvairias sporto veiklas, pamatė olimpinėse žaidynėse iškovotą sidabro medalį, iš pirmų lūpų sužinojo, koks sunkus ir ilgas darbas siekiant tokio įvertinimo. Ne mažiau gerų emocijų suteikė ir vieno iš tėčių atvežtas krepšininkų vaizdo palinkėjimas vaikams. Vasaris prabėgo nepastebimai – mokiniai nekantriai laukė kiekvienos sporto veiklos.

Sveikatingumo mėnuo buvo paminėtas ne tik skatinant mokinių fizinį aktyvumą, bet ir stiprinant tėvų, vaikų ir mokyklos bendradarbiavimą.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.