SQUID padeda kalbų mokytojams vesti pamokas internetu

Luka Kodikaitė

Pastarosiomis savaitėmis viso pasaulio mokytojai susidūrė su nenumatytu iššūkiu – perkelti vedamas pamokas į virtualią erdvę. SQUID App programėlės mokytojų komanda nuo šiol kalbų mokytojams suteikia mokomosios medžiagos, parengtos pagal pasaulio naujienų turinį.

 

SQUID nemokamame savaitiniame Learning English naujienlaiškyje galite rasti idėjų ir patarimų internetinėms pamokoms. Nors užduočių yra SQUID App programėlėje, jos taip pat pritaikytos dirbti su kitomis nemokamomis programomis, tokiomis kaip „Google Docs“ ar „Skype“. Naujienlaiškyje rasite PDF užduočių lapus su naujausiais straipsniais, kurie siūlo platų ir subalansuotą aktualių temų pasirinkimą, tokių kaip COVID-19, bei daugybę kitų istorijų. Ši pasiūla anglų kalbos mokytojams leidžia planuoti pamokas, kurios geriausiai atitinka mokinių norus ir dominančias sritis. Pavyzdinį PDF galite atsisiųsti čia.

SQUID Learning English padeda besimokantiems anglų kalbos ir siekia patobulinti savo įgūdžius ne pamokų metu. Naudotojai gali prenumeruoti Learning English kategoriją SQUID App programėlėje, kurioje galima rasti interaktyvius mokymosi rinkinius, parengtus pagal aktualiausias naujienas. Kiekvienas rinkinys sudarytas pagal autentišką, aktualų straipsnį iš žinomo šaltinio anglų kalba bei du interaktyvius pratimus skirtus tobulinti žodyną ir skaitymo įgūdžius.

 

Panašiai kaip mokytojų naujienlaiškis, Learning English kategorija siūlo didelį straipsnių ir užduočių pasirinkimą, nuo vidutinio iki pažengusiųjų lygio. SQUID App programėlėje, besimokantieji anglų kalbos, taip pat ras Easy news kategoriją, sudarytą iš straipsnių pritaikytų pradedantiesiems ir vidutinio žinių lygio mokiniams.

 

„Vienas geriausių būdų išmokti naujos kalbos – skaityti įdomias ir aktualias naujienas ta kalba, – sako Johanas Othelius, įkūrėjas ir generalinis direktorius. – Kategorija Learning English siūlo platų temų pasirinkimą, todėl mes tikime, kad kiekvienas suras kažką įdomaus.“

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.