Smagi projektinė edukacija Graikijoje

Irada Miltinienė
,
projekto koordinatorė

Tebesitęsiant „Erasmus+“ projektui „Skaitmeninė matematika yra smagi“, Vilkaviškio pradinės mokyklos keliai nuvedė į šiaurės Graikijos miestą Aleksandropolį. Šauni keturių mokinių ir dviejų mokytojų komanda dalyvavo trumpalaikiuose mokinių grupių mainuose drauge su bendražygiais iš Čekijos, Švedijos, Ispanijos, Slovėnijos ir Graikijos. Apipintas senovės graikų mitais ir legendom, pagardintas saldžiais ir sunokusias vaisiais, kvepiantis rožių žiedais ir vasaros ištroškusia Egėjo jūra, šis susitikimas paliko neišdildomą įspūdį visų dalyvių širdyse.

Nuotrauka Petra Plihalova. Iš kairės į dešinę viršutinėje eilėje: Eglė Petraitienė, Irada Miltinienė, Christina Makaridou, Diamanto Nikou. Pirmoje eilėje iš kairės į dešinę: Jaunius Bubnys, Grytė Botyriūtė, Greta Skripkiūnaitė ir Tajus Žibūda.

O projektinės veiklos vyko kaip įprastai: mokėmės skaitmeninės matematikos, plėtėme savo kultūrinį akiratį, susipažinome su Graikijos švietimo sistema, daug bendravome ir bendradarbiavome. Dalinomės savo patirtimi ir įgijome daug naujų įgūdžių. Įveikę „Aritmetinės reikšmės“ matematines kliūtis, keliausime į penktąją projekto fazę-riedėsime link geometrijos 2D, ploto bei perimetro. Iki susitikimo Slovėnijoje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.