Šiaulių miesto mokytojai varžėsi sporto žaidynėse

Linda Gudaitė
,
Šiaulių Juliaus Janonio g-jos kūno kultūros mokytoja

Antrus metus iš eilės Šiaulių miesto mokyklų mokytojai susirenka į Juliaus Janonio gimnaziją aktyviai praleisti popietės, išbandyti savo jėgų netradicinėse sporto veiklose, pasidalyti gerąja darbo patirtimi. Vasario 1 d. Šiaulių miesto mokytojų žaidynėse, kurias organizavo J. Janonio gimnazijos kūno kultūros mokytojai, dalyvavo dešimt komandų iš Sanatorinės mokyklos, Gytarių, „Juventos“, Salduvės, „Rasos“, Vinco Kudirkos progimnazijų, Lieporių, Didždvario, Juliaus Janonio, Šiaulių universiteto gimnazijų. Mūsų gimnazijos mokytojai Danutė Kratukienė, Jolanta Jančiauskaitė, Neringa Alasauskienė ir Vaidas Jankevičius buvo nusiteikę aktyviai dalyvauti visose rungtyse.

 

Komandos savo jėgas išbandė orientavimosi sprinto salėje, smiginio ir „Twix ledinukų“ rungtyse, pasitikrino vikrumą ir koordinaciją badmintono porų rungtyje. Daugiausiai jėgų pareikalavo ir puikių emocijų suteikė „Kokteilio“ rungtis. Buvo smagu, stipru, vieninga.

Nugalėtojų taurę ir medalius iškovojo Šiaulių universiteto gimnazijos komanda. Antrosios vietos medaliais ir taure džiaugėsi Lieporių gimnazijos, o trečiosios – „Rasos“ progimnazijos komandos. Visoms žaidynių komandoms įteikti Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos įsteigti prizai. Džiaugiamės ir kartu dėkojame Juliaus Janonio gimnazijos sporto komiteto komandai, gelbėjusiai organizuojant, teisėjaujant, sprendžiant žaidynėse iškilusius klausimus.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.