Sėkmingas bendradarbiavimas

Irada Miltinienė
,
Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytoja

Su Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos mokytoja Jelena Osipkova susipažinau 2021-ųjų pavasarį, kai dar buvome suvaržyti pandemijos ir neįsivaizdavome pasaulio be kompiuterio ekrano. Tuomet mokytoja Jelena padarė mums, „Anglų kalbos artelės“ mokinukams, išimtį (nes buvome ne iš Klaipėdos krašto) ir suteikė galimybę dalyvauti nuotoliniame konkurse „What do you know about Klaipeda?“.

 

Šiais metais, jau tapusiame respublikiniu, bet, vis dar nuotoliniu būdu vykstančiame anglų kalbos konkurse, kuris šį kartą buvo skirtas Lietuvos herbams ir vadinosi „Lietuvos herbai ir jų istorijos“/ „Coats of Arms in Lithuania“ dalyvavome jau su „Anglų kalbos žiniukų lygos“ (AKŽL) mokinių komanda ir netgi laimėjome garbingą antrąją vietą.

 

Su Jelena Osipkova, taip pat kartu 2023-02-14 bei, pakartotinai, 2023-04-11 dalyvavome respublikinėse metodinėse dienose-praktikumuose, kurių iniciatorė ir organizatorė ji pati ir buvo. Mūsų bendradarbiavimą vainikavo Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro „AKŽL“ mokinių apsilankymas Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klube „Draugystė“ šių metų birželio 9 dieną. Mokiniai apžiūrėjo modernias edukacines centro klubo erdves, dalyvavo edukacijose, kurias mums surengė geranoriškos neformaliojo švietimo mokytojos Olga Jurėnė bei Violeta Kukienė. Nuoširdžiai tariu joms ačiū. Anglų kalbos būrelio vadovė Jelena Osipkova lydėjo mus į edukaciją prie jūros. Aš didžiuojuosi šia užsimezgusia draugyste ir jos bendradarbiavimo vaisiais. Jie motyvuoja, įkvepia, jie veda į priekį. Kai matai degančias ugdytinių akis ir tiki, kad veiki tai, ką gebi, ir kad to kažkam tikrai reikia. Esu įsitikinusi, kad mūsų bendradarbiavimas tik stiprės, ir visų laukia dar daug įdomių renginių ir edukacinių išvykų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.