Sėkmė konkurse „Jungiam Lietuvą“

Minint atkurtos valstybės šimtmetį projektas „Jungiam Lietuvą“ kvietė šalies mokinius kurti vaizdo filmukus tema „Mano kraštas per 100 sekundžių“. Nuo kovo pradžios prie šios mokiniams skirtos iniciatyvos prisijungė daugiau nei 40 mokyklų ir gimnazijų komandos. Rezultatas – 44 vaizdo klipai apie 36 Lietuvos miestus ir miestelius. Pagal šiuos klipus bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“, o 25 mokinių komandos, iki balandžio 22 d. sulaukusios daugiausia interneto lankytojų balsų, buvo apdovanotos prizais – edukacinėmis ekskursijomis į Valdovų rūmus.

 

Alytaus r. Butrimonių miestelio grožį įamžinęs gimnazistas Justinas Babravičius laimėjo visai klasei kelionę į Vilnių. Gegužės 16 d. vykome į edukacinę ekskursiją, aplankėme Valdovų rūmus, išklausėme įdomią paskaitą apie Lietuvos istoriją, pasitikrinome istorijos žinias spręsdami kryžiažodį ir atlikdami užduotis. Pasivaikščiojome po senamiestį, aplankėme dailios ir trapios Šv. Onos bei didingos ir monumentalios Bernardinų bažnyčios ansamblį, grožėjomės Bernardinų sodo spalvomis.

 

Puiki iniciatyva įrodo, kad Lietuva viena, vieninga, vienintelė. Meilė jai prasideda nuo mūsų miestelio, kaimo, mūsų namų slenksčio. Sveikiname Ig klasės mokinį J. Babravičių, dėkojame jo iniciatyvą palaikiusiems tėveliams Romai ir Juliui bei visiems, balsavusiems „Facebook“ paskyroje.

 

Butrimonių gimnazijos Ig klasės inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.